Да се запознаем...

Proposals from beekeepers for beekeeping and our beekeeping portal.
Публикувай отговор
c-a-c-
Мнения: 126
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 5:07 pm
Местоположение: Русе 50 дб

Re: Да се запознаем...

Мнение от c-a-c- »

Боряна Василева написа::) Здравейте! Казвам се Боряна. На 37 г. съм, семейна, с момиченце. Градско дете съм и хал хабер си нямам ни от земеделие, ни от животновъдство, но много обичам природата и съм влюбена в българските села. От инат успях да се преборя и върнах земи на прадядо ми в Кюстендилско. От това време се запалих по пчелите - вече 3 г. Имам 6 кошера. Искам да са повече, ама съм далече от тях и нямам време. Засега. Работя по въпроса да си сменя местообитанието от пустата му София накъм пчелите, пък ще видим...Душата ми копнее за свобода, тишина и истинска храна. Ще се радвам да побъбрим за пчеличките, пък и на други теми - рок музика, спорт /формула 1, зимни, летни/, дечурлига, майсторене на разни работи за дома... :wink:

БРАВО!Само,че е много трудно човек да избяга от града и да се върне към природата.Във всички случаи обаче плелите няма да те разочароват!Успех! :)
barman73
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Юли 25, 2009 9:41 pm

Re: Да се запознаем...

Мнение от barman73 »

Здравейте казвам се Валери Димитров преди 15г започнах с два в момента са 105-бр От една година сам си правя кошерите Успехи и добри добиви на всички колеги
ahmed
Мнения: 157
Регистриран на: Чет Окт 29, 2009 8:06 pm

Re: Да се запознаем...

Мнение от ahmed »

казвам се ахмед на 40 год.занимавам се с пчели от 10 год в момента отглеждам 60 пч.семеиства. а иначе съм строител. :roll: женен с две деца. :lol:
nona
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Ное 08, 2009 2:42 pm

Re: Да се запознаем...

Мнение от nona »

Казвам се Нина Ройдева от Добрич.На 48 години съм.Занимавам се от 2години с пчеларство. Имам 15 кошера.Не разбирам много,но се уча вдвижение.За мен пчеларството е хоби ,което разделям между семейството и работата.
kachakov
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Дек 31, 2009 11:12 pm

Re: Да се запознаем...

Мнение от kachakov »

Привет и от мен казвам се Къдрин Миленов от с.Ловско общ.Лозница съм пчеларството ми е хоби от 6-7 години имам 16 кошера с тенденция нагоре ,основната ми дейност е земеделие и животновъдство, пчеларството го започнах само със две тръвни и гол мерак.
Borko
Мнения: 29
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:54 am
Местоположение: София

Re: Да се запознаем...

Мнение от Borko »

Боряна Василева написа::) Здравейте! Казвам се Боряна. На 37 г. съм, семейна, с момиченце. Градско дете съм и хал хабер си нямам ни от земеделие, ни от животновъдство, но много обичам природата и съм влюбена в българските села. От инат успях да се преборя и върнах земи на прадядо ми в Кюстендилско. От това време се запалих по пчелите - вече 3 г. Имам 6 кошера. Искам да са повече, ама съм далече от тях и нямам време. Засега. Работя по въпроса да си сменя местообитанието от пустата му София накъм пчелите, пък ще видим...Душата ми копнее за свобода, тишина и истинска храна. Ще се радвам да побъбрим за пчеличките, пък и на други теми - рок музика, спорт /формула 1, зимни, летни/, дечурлига, майсторене на разни работи за дома... :wink:
По-нататък във форума съм с друг nik: Borko.
milko_enev
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 6:00 pm
Местоположение: русе

Re: Да се запознаем...

Мнение от milko_enev »

Казвам се Милко Цонев Енев от гр.Русе и съм на 50 год.По професия съм електпотехник. Имам 100 семейства в 75 кошера.Пчеларствам самостоятелно от1990 год.но до тогава винаги сме имали минимум 3 кошера.Всичките ми кошери са ЛР с дълбоко дъно с вътрешен прашецоуловител.
petkofire
Мнения: 39
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 11:28 am
Местоположение: Българово,Бургас

Re: Да се запознаем...

Мнение от petkofire »

здравеите и от мен,казвам се петко станчев на28 съм,женен с малко синче на 42дни,по професия съм пожарникар.от начинаещите пчелари съм имам само две семеиства засега,като искам да ги увелича но нека още да понауча за тези животинки.живея в българово,бургаско.
KOI
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 9:22 am

Re: Да се запознаем...

Мнение от KOI »

Здравейте, казвам се Пламен и съм от Козлодуй.Имам 80 семейства, работя на смени.Със кошерите се занимавам сам.На 50 години съм , успех на всички през новата година.
erolff
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 12:28 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Да се запознаем...

Мнение от erolff »

Здравейте. Казвам се Ерол и съм от Крумовград.Начинаещ пчелар съм и имам 3 пч.семейства в момента.Тази зима си направих още 10 кошера ДБ и смятам да ги заселя скоро и тях. На 29 съм с 2 щерки, на 3 г. едната и 7 месечно бебче. :D По професия съм ел.инженер.
Nikkolay
Мнения: 32
Регистриран на: Пет Фев 12, 2010 4:29 pm

Re: Да се запознаем...

Мнение от Nikkolay »

на 24 години, Николай се казвам
за момента 15 кошера ДБ, с тенденция за увеличаване
Последно промяна от Nikkolay на Вто Юни 01, 2010 1:01 pm, променено общо 2 пъти.
alpi
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Юли 31, 2009 6:50 pm
Местоположение: Беловец Рз

Re: Да се запознаем...

Мнение от alpi »

Алпер е името ми.На 32 год.семеен,баща съм на 2 момченца на 3 и 5 години.От с.Беловец,общ.Кубрат.Занимавам се с пчеларство от 5 години.В момента работя в Германия,с пчеличките се занимава баща ми.Приятно ми е! :) :wink:
veko69
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Мар 04, 2010 9:58 am

Re: Да се запознаем...

Мнение от veko69 »

Здравейте!Приятно ми е!Казвам се Венцислав Крумов-40г.,женен.Все още участвам в противодействието на престъпността.Хоби-пчели,лов,оффроуд,дърводелство.Засега поддържам от 8 до 10 пчелни семейства в ДБ-10р,които отглеждам в с.Брестовец на 5 км.от Плевен /пътя за Ловеч/.
Последно промяна от veko69 на Чет Мар 11, 2010 4:08 pm, променено общо 1 път.
p4eli4kata maq
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Фев 26, 2010 6:40 pm
Местоположение: Генерал Тошево

Re: Да се запознаем...

Мнение от p4eli4kata maq »

Здравейте казвам се Петър.На 25 години съм от Генерал Тошево-добричко.В момента имам 15 кошера Дадан-Блат с тенденция за увеличение.
Пчелари или медараи ?
Мартин Наков
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Мар 13, 2010 6:52 pm

Новобранец:)

Мнение от Мартин Наков »

Здравейте, казвам се Мартин Наков, от София съм, женен с дъщеричка на 1 годинка. Никога не съм се занимавал с пчеларство, но ми се иска да започна. Имам малко земя наблизо и мисля да си правя овощна градина с пчелин. Но не вярвам да се справя сам и затова търся помощ. Едва ли най-добрия вариант е да купя няколко кошера и да уморя пчелите:). Благодаря предварително. martinnakov@yahoo.com
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения / Proposals”