НАРЕДБА

News for bees, beekeepers, beekeeping, honey and other bee products.
Аватар
gorooo49
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Май 28, 2006 9:05 am
Местоположение: Пловдив Георги Георгиев
Обратна връзка:

Re: НАРЕДБА

Мнение от gorooo49 »

Добре да речем не покриваш критериите и вадиш мед в лоши хигенни условия защо да можеш да продаваш мед на преработвателите като той пак ще утиде при краиния потребител.
ттитто
Мнения: 517
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 11:35 am

Re: НАРЕДБА

Мнение от ттитто »

nedqlka написа: Обработка е разпечатването, а не преработка. Има разлика...
Моля за разяснение на двете понятия!
Kaloqn Nikolov
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Мар 03, 2010 11:04 am

Re: НАРЕДБА

Мнение от Kaloqn Nikolov »

Здавейте, аз съм студент и имам 20 кошера, които ми ги даде дядо ми.Въпросът ми е как мога да се регистрирам като млад фермер?Какви са условията дали отговарям на тях и къде мога да се информирам за това.Моля ви помогнете ми.Благодаря предварително.
nikoko
Мнения: 334
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 11:59 am
Местоположение: Пловдив, Коко
Обратна връзка:

Re: НАРЕДБА

Мнение от nikoko »

Kaloqn Nikolov написа:Здавейте, аз съм студент и имам 20 кошера, които ми ги даде дядо ми.Въпросът ми е как мога да се регистрирам като млад фермер?Какви са условията дали отговарям на тях и къде мога да се информирам за това.Моля ви помогнете ми.Благодаря предварително.
Регистрация "млад фермер" няма. Има земеделски производител. Понятието млад фермер се използва за една от програмите на ЕС, която между другото засега е спряна. Трябва да е ясно, какви са мотивите ти за регистрация като земеделски производител /ако за това става дума/, защото в контекса на новите изисквания за осигуряване и др. една такава стъпка е последвана от не малко парични вложения.
Публикувай отговор

Обратно към “Новини / News”